Days in Paris
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Days in Paris

I stayed three weeks in Paris, fell in love with the city, and decided that I was born to live in Paris.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sao'z place~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 1:07 pm

-Argh...ce ai păţit? o privi pe fată ridicându-se în şezut.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 1:09 pm

-Huh? Ah, nimic, nimic, mă deştept şi eu, cică, murmură bosumflându-se.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 1:14 pm

-Păi nu eşti destul de deşteaptă? râse slab.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 1:16 pm

-Se pare că nu în toate privinţele, am probleme pe unele părţi, mormăi râzând slab, mascându-şi oftatul.
După un timp realiză faptul că stătea pe acesta, ridicându-se încet.
-Gomen, murmură, privind în altă direcţie. Cred că am reuşit să mă trezesc la realitate, continuă pe un ton mai încet, strâmbându-se.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 1:24 pm

-Neh , nu e nimic. se strâmbă puţin.
-Da tu ai păţit ceva. Am făcut eu ceva... întrebă învinovăţindu-se de supărarea fetei , ridicându-se în picioare.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 1:26 pm

-Ah? Neah, nu e vina ta, deci nu te învinovăţii. Eu am încercat să atentez la ceva ce probabil nu voi putea avea niciodată, şi pentru asta mă simt frustrată, şopti, sperând ca el să nu se prindă la ce anume se referea.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:13 am

-Da de ce? Niciodată să nu spui nu. murmură dând din umeri.
-Şi de ce eşti aşa pesimistă? Neh. Fi mai optimistă. zâmbi.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:16 am

-Eh, eh, uşor de zis, greu de făcut, şopti, amuzându-se slab. În fine, voi încerca să fiu optimistă, continuă strâmbându-se slab, reuşind să zâmbească cald.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:17 am

Zâmbi mulţumit.
-Aşa e mai bine!
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:20 am

-Dacă spui tu, murmură dând scurt din umeri, încercând să-şi revină la normal.
"Ne, Sao, ar fi o mare prostie.." gândi strâmbându-se, luând poziţia turcească pe pat.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:24 am

Se aşeză şi el pe covor , privind cu ce era îmbrăcat , parcă venea de la un concert , pantaloni mulaţi negri plini de lanţuri şi o bluză asortată.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:31 am

Îl privi scurt, bănuind la ce se referă mirarea de pe chipul tânărului.
-Hehe, dacă te vedea o fană aşa..tot erai mort, cu tot cu ochelari la ochi sau nu, murmură, râzând, preferând să nu-şi imagineze.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:05 am

-Yay , da nu ştiu de ce m-am îmbrăcat aşa. râse slab , încercând să îşi amintească motivul.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:06 am

-Uhm, ai avut vreun concert, sau trebuie să ai..? Ai uitat cumva de aşa ceva..? întrebă într-un mod rapid, sperând să nu se fi întâmplat tocmai asta.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:08 am

Se gândi.
-Noh...şi dacă aş fi uitat deja m-ar fi terorizat colegii cu sms-uri şi apeluri.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:10 am

-Îmi imaginez, şopti râzând scurt. Atunci e bine, plus că aşa îţi stă cel mai bine, cred. Deşi..sunt curioasă în haine normale cum ai fi arătat, continuă, pătrunzând într-o stare de meditaţie încercând să-şi imagineze.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:12 am

-Ah. Nu cred că vrei să mă vezi. râse amintindu-şi cât de tocilar arăta în generală.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:13 am

-De ce nu? Tot tu ai fi, indiferent de haine, şopti strâmbându-se scurt.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:15 am

-Da , dar neh , eu sunt urât şi aşa , da apoi cu haine obişnuite. râse slab.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:17 am

-Cum îndrăzneşti să spui aşa ceva? întrebă puţin mai răstit, privindu-l îmbufnată. Dacă tu eşti urât, atunci eu ce naiba sunt? Sperietoare de ciori? întrebă pe un ton mai sarcastic, amuzându-se slab. C'mon, ai o grămadă de fane, şi să nu crezi că sunt înnebunite neapărat după muzica ta, mai degrabă după aspect~ Deci, nici măcar o secundă să nu te gândeşti că eşti urât.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:21 am

Bufni în râs.
-Ne , eu nu sunt de acord. Şi tu să taci..! Că eşti frumoasă , prea frumoasă pentru ţara asta! murmură dând din cap.
-Şi să nu comentezi ceva. râse
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:24 am

-Da, sigur, urmează să zici că sunt Zeiţa Frumuseţii sau ceva, murmură, râzând scurt. Eh, eh, comentez, pentru că nici eu nu pot fi de acord cu tine. Hmph! Dacă tu zici că eşti urât, atunci şi eu sunt, şopti, punându-şi mâinile în sân, îmbufnându-se într-un mod copilăresc.
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:28 am

Se gândi preţ de două-trei secunde.
-Bine deci dacă eu sunt urât eşti şi tu...şopti.
-Eu sunt Zeul Frumuseţii!! râse ştiind că acum urma să fie ea Zeiţa Frumuseţii.
Sus In jos
Miyazaki Sao

Miyazaki Sao


Mesaje : 216
Data de inscriere : 10/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:30 am

-Eh? Asta e o schimbare radicală, cărui fapt se datorează? Dar..nu contează, măcar recunoşti adevărul. Dar, oh, spune-mi că nu urmează să zici că eu sunt la acelaşi nivel cu tine, şopti, privindu-l suspicios.
"Asta ar fi culmea."
Sus In jos
Satoshi Matsumoto.

Satoshi Matsumoto.


Mesaje : 379
Data de inscriere : 09/05/2010

Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:32 am

-Ba da! zâmbi.
-Păi dacă ai zis că suntem urâţi amândoi , eu zic atunci că suntem Zeii Frumuseţii! râse copilăresc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sao'z place~ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sao'z place~   Sao'z place~ - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Sao'z place~
Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Days in Paris :: HOUSE :: •CAMERELE FETELOR•-
Mergi direct la: